Kadınhanı'ndaki esnaflarımıza ziyaret

KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak, Birlik Başkanvekillerimiz Osman Alp, Emin Baranok, Birlik Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyesi Başkanlarımız, merkez ve çevre ilçelerden gelen Odalarımızın Başkanlarıyla birlikte Kadınhanı İlçemize çıkarma yaptı.
Başkanımız Karabacak ve beraberindeki Oda Başkanlarımız, ilçe programı çerçevesinde Kadınhanı Esnaf ve Sanatkarlar Odamızı ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Konya Milletvekili Sayın Hacı Ahmet Özdemir, AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı Sayın İrfan Karaca, Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Mehmet Badem, Kadınhanı Şoförler Esnaf Odası Başkanımız Erol Karamanlı, Kadınhanı Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Genel Sekreterimiz Murat Şahin, esnaf ve sanatkarlarımız katıldı.
Başkanımız Muharrem Karabacak, AK Parti Konya Milletvekili Sayın Hacı Ahmet Özdemir'e Odamızı ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve burada bir selamlama konuşması yaptı. Milletvekili Sayın Özdemir de Başkanımız Karabacak ve beraberindeki Oda Başkanlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Oda ziyaret programımız sonrası Başkanımız Muharrem Karabacak, beraberindeki Oda Başkanlarımızla birlikte Kadınhanı Belediye Başkanı Sayın Mehmet Nuri Ödük'ü makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Başkanımız Karabacak daha sonra Başkanlarımızla birlikte Kadınhanı Şoförler Odamızı ziyaret ederek Oda Başkanımız Erol Karamanlı ve Oda Yönetim Kuruluyla görüşerek istişarelerde bulundu.
İlçe ziyaret programımız esnaf ziyaretleriyle devam etti.
KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak, beraberindeki Oda Başkanlarımızla birlikte 2018 yılının Ahisi Sayın Hüsamettin Keçeci'yi ve Kadınhanı'nın en eski ustalarından Sayın Ahmet Ceylan Ustayı ve ilçe merkezindeki esnaf ve sanatkarlarımızı işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Başkanımız Karabacak ve Oda Başkanlarımız ilçedeki esnaflarımızla günün anısına hatıra fotoğrafları da çektirdi. Ziyaretlere Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Mehmet Badem de katıldı.