...

Başkanımız Karabacak'tan yapılandırma hatırlatması

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanımız Muharrem Karabacak 7143 Sayılı Kamu Alacakları Kanunu kapsamında mükelleflerin yapılandırılan borçlarının birinci taksitini ödeme günüyle ilgili bir hatırlatma açıklaması yaptı. .

Devamı

...

İŞKUR Bakkal esnafımızı bilgilendirdi

KONESOB'a bağlı Konya Bakkallar, Bayiler ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası ve İŞKUR Konya İl Müdürlüğünce düzenlenen, "Perakende Sektöründe Müşteri İlişkileri Eğitimi Projesi" Esnaf Sarayı konferans salonunda gerçekleştirildi..

Devamı

...

Karabacak'tan okul servisi uyarısı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) ve Konya Minibüsçüler Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak, velileri ve aileleri okul servis araçları konusunda uyardı. Başkan Karabacak, "Velilerimizden istirhamımız, lütfen 'C' plakaya dikkat edelim" dedi..

Devamı

...

Başkan Karabacak'tan Kurban Bayramı mesajı

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, "İslam Alemi olarak bizleri birbirimize yakınlaştıran, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi..

Devamı

...

Vergi Dairesi Başkanı Ünver'den yapılandırma hatırlatması

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak'ı makamında ziyaret eden Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver, 27 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek olan 7143 sayılı yapılandırma kanunuyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ünver, yapılandırmadan yararlanacak vatandaşlar için Kurban Bayramı tatili süresince internetten başvuruların yapılabileceğini hatırlattı..

Devamı

...

Odalarımızın Projeleri MEVKA Tarafından Kabul Edildi

Birliğimize bağlı Konya Şoför, Nakliyeci ve Otomobilciler Esnaf Odası, Konya Bakkallar Bayiler Esnaf Odalarımızın yürüteceği ve Birliğimizin de ortağı olduğu 2 ayrı teknik destek projesi, MEVKA tarafından kabul edildi..

Devamı