...

Başkan Pekyatırmacı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkanımız Muharrem Karabacak, beraberindeki Oda Başkanlarımızla birlikte Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi..

Devamı

...

Oda Başkanlarımızdan esnaflarımıza işyerlerinde ziyaret

Birliğimize bağlı merkezdeki Oda Başkanlarımız, Selçuk Vergi Dairesi Müdürü Şaban Çavuş ile birlikte esnaf ve sanatkarlarımızı işyerlerinde ziyaret etti..

Devamı

...

İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı

İŞKUR Konya İl Müdürü Emrah Keleş'in konuşmacı olarak katıldığı, "Burası Konya, Burada İş Var, İstihdam Seferberliği 2019" konulu bilgilendirme toplantısı Birliğimiz toplantı salonunda gerçekleştirildi..

Devamı

...

Uygulamalı Girişimcilik Kurslarına ziyaret

KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak, İŞKUR Konya İl Müdürlüğü binasında devam eden Uygulamalı Girişimcilik Kursunu ziyaret etti ve kursiyerlerle görüştü..

Devamı

...

Başkanlarımız esnafın sorunlarını dinledi

Birliğimize bağlı Oda Başkanlarımız, Konya Vergi Dairesi Müdürü Hasan İpek ve beraberindekilerle birlikte esnaf ve sanatkarlarımızın işyerlerine ziyaretlerde bulunarak sorunlarını dinledi..

Devamı

...

Uygulamalı Girişimcilik Kurslarımız yoğun ilgi görüyor

Birliğimiz ve İŞKUR Konya İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz ve İŞKUR binasında gerçekleştirilen, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin Mart ayı kursları başarılı bir şekilde tamamlandı. .

Devamı