...

Başkan Karabacak'tan Kurban Bayramı mesajı

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, "İslam Alemi olarak bizleri birbirimize yakınlaştıran, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi..

Devamı

...

Vergi Dairesi Başkanı Ünver'den yapılandırma hatırlatması

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak'ı makamında ziyaret eden Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver, 27 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek olan 7143 sayılı yapılandırma kanunuyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ünver, yapılandırmadan yararlanacak vatandaşlar için Kurban Bayramı tatili süresince internetten başvuruların yapılabileceğini hatırlattı..

Devamı

...

Odalarımızın Projeleri MEVKA Tarafından Kabul Edildi

Birliğimize bağlı Konya Şoför, Nakliyeci ve Otomobilciler Esnaf Odası, Konya Bakkallar Bayiler Esnaf Odalarımızın yürüteceği ve Birliğimizin de ortağı olduğu 2 ayrı teknik destek projesi, MEVKA tarafından kabul edildi..

Devamı

...

KTO Yönetiminden KONESOB'a ziyaret

Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Sayın Selçuk Öztürk, KTO Meclis Başkanı Sayın Ahmet Arıcı ve KTO Yönetim Kurulu Üyeleri, Birliğimize gelerek KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi..

Devamı

...

Okul servis şoförlerine eğitim

KONESOB ve Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak, Konya'da hizmet veren okul servis araçları yönetmeliğine göre taşıma işini yapan işletmeci, şoför ve rehber personelinin Halk Eğitim Merkezlerinde eğitime tabi tutulduklarını ve eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim sertifikası alacaklarını söyledi..

Devamı

...

Karabacak: "Yeni Türkiye'miz Hayırlı Olsun"

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin bir açıklama yaptı. Başkan Karabacak, "Yeni Türkiye'miz, yeni Başkanımız ve yeni kabinemiz hayırlı olsun" dedi..

Devamı