...

Tasarım ve İş Geliştirme Eğitimi ile Rekabet Gücü kazandırılması Projesi Sertifika Töreni

KONESOB'un katkıları ile Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Terziler Odası, Europa Danışmanlıkla birlikte yürütülen, Terzi Esnaf ve Sanatkarlarımıza yönelik, Tasarım ve İş Geliştirme Eğitimi ile Rekabet gücü kazandırılması projesi Sertifika töreni Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde gerçekleştirildi. .

Devamı

...

Esnaflar Dua Eşliğinde Fidan Dikti

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)'nin düzenlediği, "Esnaf Ormanı Projesi" çerçevesinde esnaf odası başkanları dualar eşliğinde fidan dikimi gerçekleştirdi..

Devamı

...

KOBİ ve Kadın Girişimcilere Desteğin Tam Zamanı

Yeni açıklanan istihdam ve teşvik paketinin istihdam ve üretim artışını sağlayacak olumlu adımlar olduğunu belirten Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, “KOBİ ve kadın girişimcilere desteğin tam zamanıdır” dedi..

Devamı

...

“20 Yaşına gelen ticari araçlar otomatikman hurdaya ayrılabilmeli”

Model yılı 1990 ve daha eski olan taşıtların hurdaya ayrılması ile ilgili sürenin 31 Aralık 2014'de sona erdiğini hatırlatan Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, “Hurdaya ayrılma işlemi süresiz olarak devam ettirilmeli, 20 yaşına gelen ticari araçlar da otomatikman hurdaya ayrılabilmeli” dedi..

Devamı