...

KONESOB'tan Ankara'ya çıkarma

KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak, Birliğimize bağlı Oda Başkanlarımızla birlikte TBMM’ye giderek AK Parti Konya Milletvekillerimizle biraraya geldi..

Devamı

...

Pekyatırmacı'dan KONESOB'a ziyaret

Birliğimizi ziyaret eden Selçuklu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Pekyatırmacı, Başkanlarımızla istişarelerde bulundu..

Devamı

...

Mesleki eğitim kursları ilk mezunlarını verdi

ILO ve Konya Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası işbirliğinde yürütülen mesleki eğitimlerde ilk mezuniyet heyecanı yaşandı. Konya Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda üç aylık eğitimleri başarıyla tamamlayan 40 kursiyer sertifika almaya hak kazandı..

Devamı

...

Öğrencilerden Konyalı esnaflara anlamlı hediye

Konya'nın Karatay İlçesi'ne bağlı İstiklal İlkokulu öğrencileri, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanımız Muharrem Karabacak'ın da katıldığı esnaf ziyaretlerinde Kapu Cami ve Bedesten Çarşısı esnafına, üzerlerinde Peygamber Efendimizin Hadis-i Şerifinin yer aldığı dövizler dağıttı..

Devamı

...

İDDG Toplantısı Yapıldı

Birliğimiz tarafından düzenlenen İDDG (İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu) Toplantısı Başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi..

Devamı

...

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu taslağı bilgilendirme toplantısı

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetim Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen, ‘Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu’ taslağı bilgilendirme toplantısı KONESOB toplantı salonunda gerçekleştirildi..

Devamı