KONESOB’ta devir teslim töreni yapıldı

Devir teslim töreni KONESOB Başkanlığında gerçekleştirildi. Törene KONESOB Yönetim Kurulu Üyesi Başkanlarımız ve Birliği bağlı Oda Başkanları, yöneticileri ve çok sayıda esnaf ve sanatkarımız katıldı.
Törende Birliğimizin yeni Başkanı Muharrem Karabacak anlamlı bir konuşma yaparak, “Esnaf ve sanatkarlarımızla birlikte birleştirmek ve kaynaştırmak adına çıkmış olduğumuz bu yolda hizmetlerle bütünleştirmiş olacağız” dedi. 


Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkanımız Karabacak, “Bizim niyetimiz halis, İnşallah Konya esnaf ve sanatkarının güçlü sesinin çıkması için elbirliğiyle, yönetim, denetim, disiplin kurulu üyelerimiz ve tüm Oda Başkanlarımızla birlikte hizmet edeceğiz. Şunu da ifade etmek isterim ki Birliğimize bağlı 84 Oda Başkanımız bizim yönetim kurulu üyemizdir. Biz her Odamızın ve her esnafımızın hizmetine talip olduk. Rabbim bizi bu göreve layık gördü. Birliğimizin çatısı altındaki Odalarımızla birlikte hayırlı hizmetler vereceğiz” diye konuştu.
Görevi devreden KONESOB eski Birlik Başkanı Ali Osman Karamercan ve ekibine de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkanımız Karabacak, her platformda desteklerini esirgemeyen Konya basınına da teşekkür etti.
Başkanımız Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Başkanlarımız ve davetlilerle birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

Programda günün anısına Kur-anı Kerim tilaveti gerçekleştirildi, okunan dua sonrası kurban kesildi.
KONESOB’a ve Başkan Karabacak’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.