KONESOB’tan Angı’ya Ahilik Sancağı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) olarak AK Parti Konya İl Başkanlığı görevine getirilen Sayın Hasan Angı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
KONESOB Başkanımız Ali Osman Karamercan, Birlik Başkanvekillerimiz Ahmet Çal, Süleyman Yılmaz, Birlik Genel Sekreterimiz Ziya Yavuz, Konya merkezdeki Odalarımızın Başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, Birlik Başkanımız Karamercan, AK Parti Konya İl Başkanı Sayın Angı'ya hayırlı olsun dileyerek ahilik sancağı takdim etti.
Başkanlarımızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hasan Angı da, ahilik kültürünün önemine ve Başkanlarımızın görevlerinin kutsallığına değinerek her bir Başkanımıza ayrı ayrı teşekkür etti.
KONESOB Başkanımız Ali Osman Karamercan ziyarette yaptığı konuşmada, Esnaf Teşkilatı olarak Konya için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirterek, "Başkanlığınız nezdinde AK Parti İl Yönetimiyle birlik beraberlik içerisinde bize düşen görev neyse yapmaya hazırız. Esnaf Teşkilatı olarak biz bugüne kadar ne istediysek Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde devletimizden, AK Parti Hükümeti'nden aldık. Hizmet noktasında da yerel yönetimler ve belediyelerimizden gerekli desteği alıyoruz. KONESOB olarak İl Başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.
AK Parti Konya İl Başkanı Sayın Hasan Angı da, Başkanımız Karamercan'ın konuşması ve güzel dileklerinden dolayı kendisine teşekkür etti ve ziyaretin sonunda Başkanlarımızla birlikte günün anısına hatıra fotoğraf çektirildi.