Yılın Şoförleri Ödüllendirildi

Konya Valiliği'nce düzenlenen Karayolları Trafik Haftası programında Konya Şoförler Odamızın ve Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odamızın üyesi şoförlerimiz teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.

Mevlana Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programda Konya Valisi Sayın Cüneyit Orhan Toprak bir selamlama konuşması yaptı. 
Konuşmalardan sonra Konya Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odamızın Üyesi 1 kamyon şoförü ve 1 taksi şoförü, Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odamızın Üyesi 1 minibüs 1 servis şoförü esnafımız, yılın şoförleri olarak başarılarından dolayı teşekkür belgesiyle ödüllendirildi. Şoför esnaflarımızın belgesini Konya Valisi Sayın Toprak takdim etti.
Tören sonrası programa katılan Konya Şoförler Esnaf Odası Başkanımız Ahmet Şen ve Konya Minibüsçüler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Bagcı ve Sıtkı Özgüç tarafından şoför esnaflarımıza çeyrek altın takdim edildi. Programa Birliğimizi temsilen KONESOB Genel Sekreterimiz Harun Gün katıldı ve programın sonunda günün anısına fotoğraf çektirildi.