Elektrikçi esnaflarımıza akıllı bina çözümleri eğitim semineri

Esnaf Sarayı Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını Konya Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanımız Arif Yeşildaş yaptı.

Başkan Yeşildaş konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “Son 25-30 yılda dünyada teknolojinin büyük bir hızla değişerek geliştiğini görmekteyiz. İnsanoğlu hızla gelişen bu teknolojiyi takip etmekte güçlük çekiyor. Öyle ki evde yapacağınız yemekten yiyecekten alacağımız kalorilere kadar buzdolabının sağlığımız için gerekli olan yiyecekleri belirlemesine kadar, cep telefonumuzdan yaşantımızın her alanının kontrolünü artık teknolojinin takibine bıraktık. Türkiye de teknolojik gelişmeler üzerine yoğunlaşan yerli firmalarıyla katkıda bulunmaya çalışmakta bizlerde bu sektörde daha çok konutlarda işletmelerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren siz değerli üyelerimizin gelişen teknolojiyi takip etmeniz ve daha hızlı entegre olmanız adına odamız tarafından zaman zaman bu tür eğitim seminerleri düzenleyerek, gezi ve fuarlara katılım sağlayarak ve sürekli sosyal medya, internet sitemiz ile cep mesajları aracılığıyla bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri yapıyoruz. En son geçen hafta sonu İzmir’de Makina, Otomasyon Ve Enerji fuarına katıldık. Mart ayı içerisinde yine İstanbul’da Elektrik Ve Asansör Fuarları yapılacak, fuar organizatörleri ile görüşmeler yaparak inşallah bu fuarlara da katılım sağlayacağız.  Konya Elektrikçiler Odası olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.”
Toplantıda firma yetkilileri tarafından katılımcı esnaf ve sanatkarlarımıza akıllı bina çözümleri hakkında detaylı bilgiler verildi ve günün anısına fotoğraf çektirildi.