...

Başkanımız Karamercan'dan Esnafımıza Mevlana Haftası Uyarısı

Başkanımız Karamercan, "Gelen misafirleri Mevlana hoşgörüsüyle, güler yüzle ağırlayalım, onları üzmeyelim, kandırmayalım, helalinden ve öz kazanalım" dedi..

Devamı

...

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, yerli otomobilin Konya'da üretilmesi konusuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yerli otomobil üretimi kesinlikle Konya’da olmalı. Bu konuda daha fazla lobicilik yapmalıyız" dedi..

Devamı

...

KONESOB’tan Angı’ya Ahilik Sancağı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) olarak AK Parti Konya İl Başkanlığı görevine getirilen Sayın Hasan Angı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk..

Devamı

...

“Esnaf ne kadar çoğalırsa, ekonomimiz de o kadar büyür”

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, esnaf sayısındaki artış konusuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Esnaf sayımız geçen yılın aynı dönemine göre 31 bin 442 arttı, Konya’mızda da bu artış yaşandı. Esnaf ve sanatkarlarımız ne kadar çoğalırsa ekonomimiz de o kadar büyür" dedi..

Devamı

...

“OTOMOTİVİN GELECEĞİ VE CAZİBE MERKEZİ KONYA” PANELİ VE İKİLİ GÖRÜŞMELER PROGRAMI.

Devamı

...

Karamercan'dan Başbakan Yıldırım'a teşekkür

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Başbakan Binali Yıldırım'ın AK Parti Grup toplantısında müjdelediği esnaf kredileri ve destekler konusundaki açıklamalarıyla ilgili olarak Başbakan Yıldırım'a teşekkür etti..

Devamı