...

Karamercan: "Arakan yalnız bırakılmamalı"

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Oda Başkanlarıyla bayramlaşma programında yaptığı açıklamada, "Arakanda insanlık dışı zulme maruz kalan Müslüman kardeşlerimiz sahipsiz bırakılmamalı, Burma yönetimine askeri, siyasi, ekonomik yönden baskı uygulanmalı" dedi..

Devamı

...

Kurban Bayramında sokak aralarında kıyma çekimine izin yok

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanımız Ali Osman Karamercan, Kurban Bayramında sokak aralarında uygunsuz kıyma çekimine müsaade edilmeyeceğini açıkladı. .

Devamı

...

KONESOB’un enerji projesi yetişmiş insan gücüne katkı sağlayacak

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (KONESOB) Ulusal Ajansa sunduğu yenilenebilir enerji sektörüne yönelik projenin kapanış toplantısı Konya'da gerçekleştirildi..

Devamı

...

Karamercan: "Kredi borç yapılandırması esnaflarımızı rahatlatır"

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, esnaf ve sanatkarların kooperatif takibine intikal etmiş ortak borçlarının yeniden yapılandırılması çalışmasının önemine dikkat çekerek, "TESKOMB'un aldığı bu karar kooperatif borcu olan esnaf ve sanatkarlarımızı rahatlatır ve piyasalara da olumlu yansır" dedi..

Devamı

...

KONESOB'tan Esnaf Şube Müdürü Yalçın'a hayırlı olsun ziyareti

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Esnaf Şube Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Yalçın'a Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan ve Oda Başkanları hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

Devamı