...

Esnaf Yemeği

Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen, “Geleneksel Esnaf Yemeği ve Kaynaşma Programı”nda konuşan Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, esnafın kaynaşmasının ülkenin ihtiyacı olan ve özlenen bir tablo olduğunu söyledi..

Devamı

...

Enerya’dan Konya Esnafına İndirimli Elektrik

Enerya ile Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) arasında imzalanan anlaşma ile esnaf odalarına üye işyerlerinde elektrik faturalarında yüzde 15’e varan indirim sağlanacak..

Devamı

...

Huzur ve İstikrardan Yanayız

7 Haziran genel seçimleri öncesi aday gösterilen milletvekili adaylarının tümüne başarılar dileyen KONESOB Başkanı Karamercan, esnafın seçim öncesi ve sonrası huzur ve siyasi istikrar istediğini yineledi..

Devamı

...

KOBİ ve Kadın Girişimcilere Desteğin Tam Zamanı

Yeni açıklanan istihdam ve teşvik paketinin istihdam ve üretim artışını sağlayacak olumlu adımlar olduğunu belirten Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, “KOBİ ve kadın girişimcilere desteğin tam zamanıdır” dedi..

Devamı

...

Karamercan’dan Basın Konseyi’ne ziyaret

Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’ya ziyaretler sürüyor. Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali Osman Karamercan, Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu..

Devamı