...

"Mevzu Türkiye ise her türlü fedakarlığa hazırız"

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, iş dünyası olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin'e düzenlediği, "Zeytin Dalı Harekatı"nı sonuna kadar desteklediklerini açıkladı..

Devamı

...

Karamercan: "Ülkemizle Gurur Duyuyoruz"

KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan yaptığı açıklamada, "Ülkemiz, dünya arenasında her alanda hiç bu kadar önemli yerlere gelmemişti" dedi..

Devamı

...

Oda Genel Sekreterlerimiz bilgilendirildi

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz (KONESOB) Genel Sekreterler Hizmetiçi Eğitim Semineri, KONESOB konferans salonumuzda Birliğe bağlı 84 Oda Genel Sekreterimizin katılımıyla gerçekleştirildi..

Devamı

...

Başkanımız Karamercan'dan Esnafımıza Mevlana Haftası Uyarısı

Başkan Karamercan, "Gelen misafirleri Mevlana hoşgörüsüyle, güler yüzle ağırlayalım, onları üzmeyelim, kandırmayalım, helalinden ve öz kazanalım" dedi..

Devamı

...

Başkanımız Karamercan'dan Esnafımıza Mevlana Haftası Uyarısı

Başkanımız Karamercan, "Gelen misafirleri Mevlana hoşgörüsüyle, güler yüzle ağırlayalım, onları üzmeyelim, kandırmayalım, helalinden ve öz kazanalım" dedi..

Devamı

...

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, yerli otomobilin Konya'da üretilmesi konusuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yerli otomobil üretimi kesinlikle Konya’da olmalı. Bu konuda daha fazla lobicilik yapmalıyız" dedi..

Devamı