...

2017 Başkanlar Kurulu Toplantımız Geniş Bir Katılımla Yapıldı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)'mizin düzenlediği Başkanlar Kurulu Toplantısı Side Sueno Otel'de gerçekleştirildi..

Devamı

...

Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı coşkuyla kutlandı

Konya Valiliği, Gümrük ve Ticaret İl Müdürlüğü, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB)’nin ortaklaşa düzenlediği, “Konya 2017 Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı” düzenlenen etkinliklerle kutlandı,..

Devamı

...

Zabıta Teşkilatı Kuruluş Yıldönümü Kutlama Ziyaretleri

Zabıta Teşkilatı’nın 191. kuruluş yıldönümü nedeniyle Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanımız Ali Osman Karamercan, Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı başta olmak üzere merkez İlçe Belediye Zabıta Müdürlerine de kutlama ziyaretlerinde bulundu..

Devamı

...

Karamercan: "Herkes okul servis şoförü olamayacak"

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte artan okul servisi kavgaları ve tartışmalarına TESK’in son noktayı koyduğunu hatırlatarak, "Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından resmi gazetede yayınlanan tebliğle servis şoförü standartlarına uygun olmayan kişiler servis şoförü olamayacak" dedi..

Devamı