...

Oda Başkanlarımız mali af konusunda bilgilendirildi

Sayın Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Mahmut Sütçü, Konya Vergi Dairesi Başkanı Sayın Musa Kazım Ünver ve birim yöneticileri, KONESOB'a bağlı Oda Başkanlarımız ve Genel Sekreterlerimize 7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun ve getirilen mali af ve uygulamaları konusunda bilgilendirme yaptı..

Devamı

...

Esnaf Odalarından Vali Canbolat’a Ahi Sancağı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanlarıyla birlikte Konya Valisi Yakup Canbolat’a ziyarette bulundu ve kendisine Ahi Sancağı hediye etti..

Devamı

...

Esnaf ve sanatkâra torba yasa müjdesi

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, esnaf ve sanatkârların 31.03.2018 tarihinden önceki kamuya olan borçlarına af ve taksitlendirmenin getirildiği müjdesini verdi..

Devamı

...

Karabacak’tan Ramazan Ayı mesajı

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, mübarek Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Karabacak mesajında, “Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu mübarek ayın, başta Müslüman dünyası olmak üzere tüm insanlara hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. .

Devamı