...

Esnaf Genel Müdürümüz Teşkilatımızı Ziyaret Etti

Birliğimizin evsahipliğinde Esnaf Sarayı'nda gerçekleştirilen E-Ticaret Eğitimi programına katılmak için Konya'ya gelen Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürümüz Sayın Necmettin Erkan, Birliğimizi ziyaret etti..

Devamı

...

Ahilik Kutlamalarına Konya damga vurdu

31’nci Ahilik Haftası Kutlamaları kapanış töreni Kırşehir’de yapıldı. Törenlere bu yıl Konya damgasını vururken, 2018 Yılının Ahisi seçilen Bozkırlı tahin üreticisi Osman Kalay ödülünü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın elinden aldı..

Devamı

...

Oda Başkanlarımız mali af konusunda bilgilendirildi

Sayın Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Mahmut Sütçü, Konya Vergi Dairesi Başkanı Sayın Musa Kazım Ünver ve birim yöneticileri, KONESOB'a bağlı Oda Başkanlarımız ve Genel Sekreterlerimize 7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun ve getirilen mali af ve uygulamaları konusunda bilgilendirme yaptı..

Devamı

...

Esnaf Odalarından Vali Canbolat’a Ahi Sancağı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanlarıyla birlikte Konya Valisi Yakup Canbolat’a ziyarette bulundu ve kendisine Ahi Sancağı hediye etti..

Devamı