...

Karabacak: “2019’da işyeri açılış sayısında artış var”

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, yılın ilk çeyreğinde ülke genelinde esnaf ve sanatkarlara ait işyeri sayısının 21 bin 130 arttığını, Konya’da da esnaf sayısının 51 bin 857’e yükseldiğini açıkladı..

Devamı

...

Karabacak: 'Şimdi üretim zamanı'

Başkanımız Muharrem Karabacak, seçim sonuçlarının istikrar dediğine dikkat çekerek, "1 Nisan itibariyle seçim bitti ve esnafımızın önü açıldı. Şimdi üretim zamanı, katma değer kazandırma zamanı" dedi..

Devamı

...

Dualar Eşliğinde Çanakkaleyi Andık

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü çerçevesinde, Esnaf Sarayı yemekhanemizde Konya protokolünün katıldığı bir anma programı gerçekleştirildi..

Devamı

...

Başkan Altay, Şoförler Odası Başkanlarımızla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Şehir İstişareleri kapsamında Birliğimize bağlı Şoför, Nakliyeci ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlarımızla buluştu..

Devamı

...

Karabacak’tan Sanayi Sitesi teşekkürü

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Konya’nın uzun zamandır çözüm beklediği Eski Sanayi ve Karatay Sanayinin taşınması ve Yeni Motorlu Küçük Sanayi Sitesi’nin protokolünün imzalanmasının ardından projede emeği geçenlere teşekkür etti..

Devamı